GGZ in de wijk

Samen werken aan een wijk waar iedereen welkom is

 

De coaches van GGZ in de Wijk zijn afkomstig uit het werkveld van GGZ en welzijn. Zij zijn het aanspreekpunt voor ketenpartners in zorg, welzijn, maatschappelijke dienstverlening, wijkzorg en voor partners uit de informele zorg of buurtbewoners.

Heeft u in uw werk te maken met mensen met een psychische kwetsbaarheid? Heeft u een vraag of wilt u ondersteuning of advies in het omgaan met moeilijk te begrijpen gedrag, belt u dan met één van de coaches. Wilt u meer informatie over de inzet van een ervaringsdeskundige? Belt u dan met de coördinator van TEAM ED.

Stadsdeel Zuid

Greet Muyllaert

Greet Muyllaert

coach GGZ

06 20719155
g.muyllaert@ggzingeest.nl

Winnifred Stek

Winnifred Stek

coach GGZ

06 30906246
w.stek@ggzingeest.nl

Feline Slinger

Feline Slinger

coach GGZ

06 30281889
f.slinger@ggzingeest.nl

Ingrid de Jong

Ingrid de Jong

coach GGZ

06 10969357
i.dejong@ggzingeest.nl

Sara Bruinsma

Sara Bruinsma

coach Welzijn

06 19927718
Sbruinsma@dynamo-amsterdam.nl

Tiziana Nespoli

Tiziana Nespoli

coördinator TEAM ED

06 42528197
tiziana@teamed.nl

Stadsdeel Oost

Harrison Pedro

Harrison Pedro

coach GGZ

06 21 58 62 13
harrison.Pedro@roads.nl

Monica Smit

Monica Smit

coach GGZ

06 50989320
monica.smit@roads.nl

Moni Hanasbei

Moni Hanasbei

coach Welzijn

06 26633546
MHanasbei@dynamo-amsterdam.nl

Charlotte van der Veen

Charlotte van der Veen

coördinator TEAM ED

06 18424350
charlotte@teamed.nl

Uiteindelijk wil iedereen gewoon mens tussen de mensen zijn

Doppy den Ouden

Samen werken aan een wijk waar iedereen welkom is. Wilt u meer weten?