GGZ in de Wijk/

Contact

Samen werken aan een wijk waar iedereen welkom is

Wij staan open voor al uw vragen.

De coaches van GGZ in de Wijk zijn afkomstig uit het werkveld van GGZ en welzijn. Zij zijn het aanspreekpunt voor ketenpartners in zorg, welzijn, maatschappelijke dienstverlening en wijkzorg.

Heeft u in uw werk te maken met mensen met een psychische kwetsbaarheid? Heeft u een vraag of wilt u ondersteuning of advies in het omgaan met moeilijk te begrijpen gedrag, belt u dan met één van de coaches. Wilt u meer informatie over de inzet van een ervaringsdeskundige? Belt u dan met de coördinator van TEAM ED.

Stadsdeel Zuid

 

Greet Muyllaert

Greet Muyllaert

coach GGZ / Pijp & Buitenveldert

06 20719155
g.muyllaert@ggzingeest.nl

Renée Adelmeijer

Renée Adelmeijer

coach GGZ

06 12097336
r.adelmeijer@actenz.nl

Ingrid de Jong

Ingrid de Jong

coach GGZ / Ouderen

06 10969357
i.dejong@ggzingeest.nl

Sara Bruinsma

Sara Bruinsma

coach Welzijn / Zuid

06 19927718
Sbruinsma@dynamo-amsterdam.nl

Tiziana Nespoli

Tiziana Nespoli

coördinator TEAM ED / Zuid

06 42528197
tiziana@teamed.nl

Stadsdeel Oost

 

Harrison Pedro

Harrison Pedro

coach GGZ

06 21586213
harrison.Pedro@roads.nl

Monica Smit

Monica Smit

coach GGZ

06 50989320
monica.smit@roads.nl

Moni Hanasbei

Moni Hanasbei

coach Welzijn

06 26633546
MHanasbei@dynamo-amsterdam.nl

Tiziana Nespoli (tijdelijke vervanger)

Tiziana Nespoli (tijdelijke vervanger)

coördinator TEAM ED

06 42528197
tiziana@teamed.nl

Stadsdeel Nieuw-West

 

Maaike van der Linden

Maaike van der Linden

coach Welzijn

06 57022972
m.vanderlinden@combiwel.nl

Ilja Kleintjes

Ilja Kleintjes

coach GGZ/Osdorp

06 12348937
i.kleintjes@ggzingeest.nl

Nicole Jonkman

Nicole Jonkman

coach GGZ/Slotervaart

06 10325480
N.Jonkman@ggzingeest.nl

Johan Boukes

Johan Boukes

coach GGZ/Ouderen

06 10634549
J.Boukes@ggzingeest.nl,

Peet Langen

Peet Langen

coach GGZ/Geuzenveld/Slotermeer

06 30329055
p.langen@actenz.nl,

Fatima Bendiboune

Fatima Bendiboune

coach GGZ/Geuzenveld/Slotermeer

06 22773883
F.Bendiboune@ggzingeest.nl,

Wilco Willems

Wilco Willems

coach GGZ

06 22275145

w.willems@ggzingeest.nl

Soumaya Madia

Soumaya Madia

coach GGZ/Slotervaart

06 22433091

S.Madia@ggzingeest.nl

Alex Krottje

Alex Krottje

coördinator TEAM ED

06 18424350
alex@teamed.nl

Samen werken aan een wijk waar iedereen welkom is.